OPEN GALLERY MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

KLAUSYKIS AUDIOGIDŲ Savo TELEFONE

Siųskis mobiliąją aplikaciją nemokamai iš Google Play ar App Store, ir klausyk profesionalių audiogidų lietuvių ir anglų kalba. Išgirsk, ką kalba menas. Rinkis iš penkių skirtingų unikalių audiogidų ir pasinerk į savarankišką meno kelionę po atviru dangumi.

Originalūs audiogidai po urbanistinio meno galeriją. 

open gallery app google play store
app store open gallery app iOS apple

Audio turai kiekvienam

1. Ilgas turas. Norintiems savarankiškai išsamiai pažinti visus kūrinius skirtas 100 min. trukmės ilgasis audiogidas, kuris plačiai supažindina su galerijos kūriniais, pačiais menininkais, jų naudojama technika ir teritorijos istorija. 

2. Trumpas turas. Skubantiems skirtasi trumpesnis, 30 min. audiogidas, kuris trumpai pristato visus galerijos menininkus ir jų kūrinius. 

3. Elfa turas. 35 min. audiogide pasakojama buvusio elektrotechnikos fabriko istorija, trumpam sugrąžina į praeitį. 

Visi šie 3 audiogidai yra lietuvių ir anglų kalbomis. Igarsinimas, muzika –Adas Gecevičius, balsas lietuvių kalba – Agnė Šiaulyte – “Petunija”, anglų kalba – Sam Quinn.

Privatus gidas tavo telefone

Patirkite galeriją, parsisiųsdami nemokamą mobilią aplikaciją ir išsamiau susipažindami su tarptautinės urbanistinės meno galerijos “Open Gallery” pristatomais urbanistinio meno kūriniais ir jų autoriais, bei jų siekiamas vizualinėmis priemonėmis perteikti stiprias laisvės, žmogaus ir pasaulio transformacijos, atgimimimo ir kitas stiprias bendražmogiškas žinutes.

Aplikacijoje rasite 5 unikalius audiogidus (3 anglų kalba), kurie sukurti kolaboruojant su žinomais Lietuvos muzikantais.

  1. ILGAS TURAS (LT/EN)
  2. TRUMPAS TURAS (LT/EN)
  3. ELFA TURAS (LT/EN)
  4. BANKUCHENO KELIAS (LT)
  5. HIP HOP ŽINGSNIU (LT)

Unikalūs audiogidai

Nuotaikai pakelti kartu pristatomi ne tik informatyvūs, tačiau ir originalūs audiogidai, sukurti kolaboruojant su gerai pažįstamais vietiniais menininkais:

4. Bankucheno kelias, humoristinis 20 min. audiogidas, originaliai sukurtas ir įgarsintas Luko Šidlausko, geriau žinomo sceniniu vardu “Šventinis Bankuchenas” vienareikšmiškai prajuokins, o taip pat ir supažindins, o kartais gal net nustebins.

5. Hip hop žingsniu, 30 min. muzikinis audiogidas. Sukurtas ir įgarsintas repo improvizacijos atstovo Roko Jama Grajausko ir kompozitoriaus ir muzikos autoriaus – Victor Diawara. Šis audiogidas ypatingai įdomus dėl to, kad šie kūrėjai ir gyveno tame pačiame buvusios “Elfa” gamyklos kieme, kur dabar ir yra galerija.

Šie audiogidai – tik lietuvių kalba.

Kaip gali prisidėti?

1. Palaikyk galeriją ir gražėjantį Vilnių per Contribee.

Galerija visi lankytojai gali džiaugtis nemokamai 24/7, tačiau kiekvienas programėlės vartotojas turi galimybę paremti projektą – prisidėti tiek prie programėlės vystymo, vertimo į kitas kalbas ar naujų kūrinių galerijoje atsiradimą.

Šiuo metu siekiama išversti audiogidus į ukrainiečių kalbą. Kviečiame norinčius padėti ar prisidėti finansiškai.

Daugiau informacijos -->>

2. Įmonė yra paramos gavėja. Iki einamųjų metų gegužės 1 d. skirk savo 1,2 proc. pajamų mokesčio paramą.

Norintiems skirti 1,2% ar tiesiog prisidėti (rekvizitai):

Viešoji įstaiga “Atvira galerija”

Kauno g. 30A-1, Vilnius,

Įm. kodas 305737374

A/s: LT 06 3500 0100 1604 6732 

PAYSERA BANK

SIųskis nemokamą programėlę google play arba app store parduotuvėje

Mobiliąją aplikaciją jau dabar galima pasiekti Google Play platformoje Android sistemos vartotojams, o iOS vartotojai – App Store.

open gallery app google play store
app store open gallery app iOS apple

RĖMĖJAI IR PARTNERIAI:

lietuvos kulturos taryba open gallery menu fabrikas loftas