24/7 ATVIRA GATVĖS MENO GALERIJA

Apie galeriją

Pirmoji ir vienintelė unikali tarptautinė gatvės meno galerija Vilniuje po atviru dangumi, atvira ir nemokama 24/7 ištisus metus dideliems ir mažiems alternatyvių įspūdžių mėgėjams. Atvykę į „Open gallery” – turėsite galimybę pastebėti kaip gatvės meno pagalba atgimsta nykios industrinės miesto dalies sienos bei atrasti dar nematytą Lietuvos sostinės veidą.

Galerijoje eksponuojami daugiau nei 50 Lietuvos ir užsienio šalių menininkų piešiniai ant gamyklų sienų, įspūdingos didelio masto šviesos instaliacijos ir skulptūros. Tai tęstinis projektas, kurį kasmet papildo nauji ilgalaikiai kūriniai bei instaliacijos. Nori prisijungti prie jau esamų autorių? Pildyk anketą.

Atsisiųsk mobilią aplikaciją OPEN GALLERY ir sužinok apie gatvės meną, kūriniuose slypinčias menininkų idėjas, išgirsk įdomiomių istorijų iš užkulisių kūrybiniame procese. Daugiau čia->>

RASK KŪRINIUS LENGVIAU

Istorija

Galerija įsikūrus buvusiame intensyviausios sostinės pramonės zonos epicentre. Čia ilgus metus veikė viena didžiausių sostinės gamyklų – elektrotechnikos gamykla ELFA. Jos produkcija dėl išskirtinės kokybės pagarsėjo plačiai už Lietuvos ribų. Dažnai užklysdavo ir muzikos fanai, panorę pamatyti kaip gaminami Elfos magnetofonai ir grotuvai. Anksčiau Elfa gyvavo kaip atskiras miestas mieste -su nuosava pirtimi, kirpykla, skulptūru parku su fontanais ir didžiausia Vilniuje dviejų aukštų valgykla. 

Skaityti daugiau

ELFOS GAMYKLA

ELFA palikimas

Buvusioje ELFA gamyklos teritorijoje įvyko daug konversijų. Vietoj buvusios apleistos gamyklos, čia įsikūrė ne tik OPEN GALLERY, bet ir daug kitų aktyvių kultūrinių ir kūrybinių vietų. Buvusioje triukšmingiausioje gamyklos vietoje – štampavimo ceche įsikūręs LOFTAS, o šalia įsikūręs ELFA baras, kuriame ne tik visuomet rasi, ką paskanauti, ar troškulį numalšinti, bet ir turėsi progą apžiūrėti ELFOS muziejų, o gal net pagroti iš seno juostinio magnetofono. Elfos bare galite apžiūrėti Įvairius mechanizmus ir tuo metu itin populiarią garso techniką, kurią gamindavo tūkstančiai žmonių.

IŠTIKIMI DRAUGAI

Mūsų partneriai